autorent4u.lt

automobilių nuoma

+370 (618) 22228

Taisyklės

 • AUTOMOBILIAI.  Automobiliai skirstomi i grupes. Rezervuodami galite pasirinkti automobilį pagal markę ir modelį, arba grupę. Galimi grupių automobiliai (modeliai) nurodyti tinklapyje. Nuomotojas pasilieka teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tos pačios arba aukštesnės grupės automobilį (avarijos arba techninio gedimo atveju).
 • NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas 24 val., maksimalus – neribojamas.
 • NUOMOS KAINA. Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Nuomos para – 24 val. nuo automobilio paėmimo pradžios. Nurodytos kainos yra galutinės, nėra papildomų ar paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės, CASCO ir keleivių draudimai. Išskirtinais atvejais kaina gali keistis: atsižvelgiant į nuomos laikotarpį ir nuvažiuotų kilometrų skaičių, kelionėms į užsienį. Visų automobilių kainos nurodytos su PVM.
 • UŽSTATAS. Užstatas už lengvuosius automobilius 150 - 200 Eur (priklausomai nuo pasirinkto modelio).
 • DRAUDIMAS. Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir CASCO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje geografinėje Europoje.

Civilinės atsakomybės draudimas dengia materialinę ir sveikatai padarytą žalą kitam avarijos dalyviui ir tretiesiems asmenims.
CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu kas avarijos kaltininkas.
CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.
Keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų: kiekviena nuomojama transporto priemonė papildomai apdrausta keleivių draudimų, kuris dengia žalą mirties atveju – 7 240 Eur, negalios atveju – 15 000 Eur.
Besąlyginė frančizė lengviesiems automobiliams 150 - 200 Eur (priklausomai nuo pasirinkto modelio).
Avarijos atveju, kai kaltininkas nuomininkas ar kitu automobilio apgadinimo atveju, kai kaltininko nėra, automobilio stiklų ir padangų sugadinimo atvejais,  nuomininkas kompensuoja besąlyginės frančizės sumą, kurios nedengia draudimo bendrovė, iš užstato.

 • VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairavimo stažas nuomojantis lengvuosius automobilius – 2 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimo į užsienio šalį be nuomotojo leidimo,  taikoma 1 448 Eur bauda.
 • RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą.
 • PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.
 • REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
 • AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS/GRĄŽINIMAS.  Automobiliai išduodami/grąžinami AUTORENT4U.LT biure Vilniaus oro uoste, darbo valandomis – nemokamai.

Darbo laikas: 8 – 20 val.

Už automobilių išdavimą po darbo valandų taikomas 15 Eur mokestis.
Automobilio išdavimas/grąžinimas Vilniaus mieste kliento nurodytu adresu yra nemokamas darbo valandomis, po darbo – 15 Eur.
Kituose miestuose – pagal susitarimą.

 • VIENOS KRYPTIES AUTOMOBILIO NUOMA.

Vilnius – Kaunas: 40 Eur;
Vilnius – Klaipėda, Palanga: 90 Eur;
Vilnius – Ryga: 90 Eur;
Vilnius – Talinas: 150 Eur.

 • KURAS. Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, taikomas 15 Eur kuro užpylimo paslaugos mokestis, už trūkstamą kuro kiekį klientas privalo sumokėti pagal pateiktą degalinės kasos kvitą.
 • PAPILDOMA ĮRANGA. Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliąsias navigacijas, kėdutes vaikams, automobilines stogo bagažines su skersiniais.

Kainos:

Kėdutės vaikams – 3 Eur/parai.
GPS – 3 Eur/parai.
Automobilinė stogo bagažinė – 4,5 Eur/parai.
Dviračių laikiklis - 5 Eur/parai.

 • ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS BŪDAI. Už automobilio nuomą atsiskaityti galima kreditinėmis MASTERCARD, VISA, kortelėmis, mokėjimo kortelėmis MAESTRO, VISA ELECTRON, banko pavedimu ir grynais pinigais.
 • REZERVACIJA. Automobilį galite rezervuoti  tinklapyje www.autorent4u.lt, el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 618 22228. Užpildžius rezervaciją, būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu + 370 618 22228.
 • REZERVACIJOS MOKESTIS / AVANSAS. Kad galutinai patvirtinti rezervaciją, prašome sumokėti 29 – 50 Eur (priklausomai nuo pasirinkto automobilio ir laikotarpio) avansą. Šis mokestis įskaičiuotas į bendrą automobilio nuomos kainą. Avansą mokėti tik gavus rezervaciją patvirtinantį atsakymą. Atšaukus rezervaciją, sumokėtas avansas negrąžinamas.